BEYİN ATÖLYESİ NEDİR?

Beyin Atölyesi, uzun seneler boyunca birçok firmaya ve yatırımcıya yaratıcı iş ve projeler üretmiş, danışmanlık hizmetleri sağlamış Burak Yekez önderliğinde kurulmuş bir dijital işler atölyesidir. Burak, kurucu ortağı olduğu Baku Productions (Azerbaycan), Moscow Design Studio (Rusya) ve SanalTr şirketlerindeki yoğun proje deneyimlerini büyük ölçekli kurumsal şirketlerde IT yöneticilik tecrübeleriyle harmanlayarak yeni nesil bir dijital ajans ile çalışmalarına İstanbul’da devam etmektedir.

Beyin Atölyesi takımı, hazır yazılım ve şablon kullanmayı sevmeyen, yaratıcı, sorun çözme odaklı, “en iyisi bu” kalıbını kabul etmeyen “Maker” zihniyetli Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni, Site ve Mobil Uygulama Yazılımcıları, Grafik Tasarımcıları, Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Uzmanlarından oluşmaktadır.

Beyin Atölyesi, yaratıcı ve etkili internet sitelerini hazırlamak haricinde, sosyal medya hesaplarınızı yönetir, ihtiyacınıza göre web ve mobil uygulamalar geliştirir, e-ticaret siteniz için özel yazılımlar ve otomasyon sistemleri geliştirir, logo, katalog, tanıtım broşürleri tasarlar, gerektiğinde matbaa sürecinizi yönetir.

İstatistiksel araştırma ve analizlerle sitenizin görünürlülüğünü ve etkisini arttırır, SEO & SEM işlerinizi yapar. Yeşil perdeli YouTube stüdyosunda kanalınız için yaratıcı ve profesyonel çekimler yapar. Medya Satın alma bütçenizi piyasadaki en uygun fiyatları alarak yönetir, sinema ve radyo reklamlarınızın hazırlanması ve çekimini üstlenir, tanıtım filmleri, animasyonlar ve her türlü mecra için reklamlarınızı tasarlar.

Beyin Atölyesi fikrinizi markaya dönüştürür.

Siz istersiniz, Beyin Atölyesi yapar.

Siz hayal edersiniz, Beyin Atölyesi gerçekleştirir.