SİNEMA, RADYO, AÇIKHAVA REKLAM PLANLAMA VE SATINALMA

Reklamlarınızın doğru zamanda ve toplu taşıma, sinema, radyo ve açık hava gibi doğru yerlerde hedef kitlenize ulaşabilmesi için reklam planlama ve satın alma desteği veriyoruz.

SİNEMA

“Beyaz perdede benim reklamlarım neden yer almasın?” dediğinizi duyar gibiyiz.

Sinema reklamları, her gün milyonlarca kişiye erişme imkanı sağladığı için hedef kitleye ulaşmak isteyen tüm markalar için en etkili, en hızlı erişim ve etkileşim sağlayan mecra olarak görülmekte. Dinamik bir yapıya sahip olan sinema reklamları ile hedef kitlenize nasıl ulaşacağınıza siz karar verirsiniz. Nasıl mı?

Dilerseniz perde reklam, dilerseniz bilet giydirme.. Gişe uygulamaları, fuaye reklamları ve daha birçok özelleştirilmiş seçenek ile nereden seslenmek istediğiniz, tamamen sizin tercihinize ve markanızın yapısına bağlı. Buyurun Beyin Atölyesi’ne, birlikte planlayalım.

RADYO

“Radyo reklamları, işitsel medyanın en etkili oyuncularıdır. Yeni şirket kuranlar ya da üretim yapanların planlamasının başında gelen reklam çalışmaları için radyolar olmazsa olmazdır. Televizyon kadar geniş bir yelpazeye sahip olan radyo reklamları ile doğru hedefleme ve zamanlama yaparak, hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Günün her saati ve her yerde dinlenme özelliğine sahip olması sayesinde radyo reklamları, hedef kitlenizi evde, işte, sosyal ortamlarda ya da yolda yürürken yakalayabilirsiniz.

Radyo reklamları ile markanızın bilinirliğini hızla artırarak pazarlamanızı güçlendirebilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Beyin Atölyesi farkı ile denemeye var mısınız?